• Предмет: Право
  • Автор: Anastasia7889
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Світлана з однокласницею шукали нову модну та зручну сумку до початку навчального року. Вони знайшли модель, яка їх влаштовувала за дизайном та ціною, і вирішили кожна придбати собі таку річ, але різних кольорів. Виявилося, що це дві останні такі сумки, причому одна з них має незначний дефект — погано розсувається внутрішня застібка блискавка. Продавець пропонувала почекати кілька днів, поки привезуть іншу сумку, але дівчатка не хотіли чекати. Світлана вирішила, що сумку з дефектом вона придбає собі вже, але попросила зменшити ціну, на що продавець із радістю погодилася. 1. Чи дозволяють правові норми такий спосіб вирішення ситуації? 2. Обґрунтуйте своє твердження.

Ответы

Ответ дал: slonce70
2

1. Так, правові норми дозволяють такий спосіб вирішення ситуації. Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", покупець має право на інформацію про товар, його характеристики та якість. У даному випадку, продавець надав інформацію про дефект товару та дівчата були в курсі його наявності перед покупкою.

2.иОбґрунтування: Згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", споживач має право на належну якість товару, але також може вирішити купити товар із відомим дефектом за зниженою ціною. В даному випадку, Світлана свідомо погодилася придбати сумку з дефектом та домовилася про зниження ціни. Продавець також погодився на такі умови. Тому, таке вирішення ситуації є дозволеним за законодавством України, оскільки обидві сторони (покупець та продавець) досягли згоди та виконали свої права та обов'язки

Ответ дал: vitalinakonaeva
1

Ответ:

так, дозволяють. Якщо торговець продає товар непридатний для торгівлі, то він має зробити знижку покупцю. (я думаю, що так. Можна кращу відповідь?)

Вас заинтересует