• Предмет: Физика
  • Автор: nastazadoroznaa55
  • Вопрос задан 1 год назад

З вікна, розташованого на висоті 6 м від поверхні Землі, мама кидає гаманець доньці, яка тримає руки на висоті 1 м від поверхні Землі. Швидкість руху гаманця в момент кидка напрямлена горизонтально і дорівнює 7 м/с. На якій відстані від будинку має стояти дівчинка, щоб гаманець потрапив їй у руки.

Ответы

Ответ дал: adammakarov33
1

h=6-1=5м

t=корінь з 2h/g=1

l=vt=5м

Вас заинтересует