Ответ дал: mirtchahalaf
1

Відповідь: Ось кілька спортивних новин зі світу футболу:

Ліверпуль перемагає Манчестер Сіті в матчі англійської Прем'єр-ліги

У захоплюючому матчі на стадіоні "Енфілд" у Ліверпулі, Ліверпуль переміг Манчестер Сіті з рахунком 2:1. Головними героями матчу стали форвард Ліверпуля Мохамед Салах, який забив переможний гол на 76-й хвилині, та голкіпер Ліверпуля Елісон, який зробив кілька вражаючих рятів під час матчу.

Барселона здобуває перемогу у домашньому матчі Ла Ліги

Барселона перемогла Севілью з рахунком 3:0 у матчі Ла Ліги на своєму стадіоні "Камп Ноу". Зірковий форвард Барселони Ліонель Мессі забив два голи, а вінгер Філіппе Коутіньо забив третій гол в другому таймі. Барселона продовжує боротьбу за титул чемпіона Іспанії.

ПСЖ перемагає Баварію у Лізі чемпіонів

У матчі Ліги чемпіонів на стадіоні "Парк де Пренс" в Парижі, ПСЖ переміг Баварію з рахунком 3:2. Голи для ПСЖ забили Кіліан Мбаппе та Маркіньйос, а для Баварії - Ерік Максім Чупо-Мотінг та Томас Мюллер. ПСЖ продовжує боротьбу за титул чемпіона Ліги чемпіонів.