• Предмет: Музыка
  • Автор: alexpronin54321
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Підготувати реферат на тему "Рок- опера Юнона і Авось".​

Ответы

Ответ дал: artem2282210
1

Ответ:

Види мистецтва - реальні форми художньо-творчої діяльності, що розрізняються насамперед способом матеріального втілення художнього змісту (словесним для літератури, звуковим для музики, об'ємно-пластичним для скульптури і т.д.). За цими зовнішніми відмінностями ховаються більш глибокі, внутрішні змістовні відмінності, що й обумовлює в кінцевому рахунку необхідність своєрідних в кожному виді мистецтв засобів матеріалізації його особливого змісту. Про специфічному характері художньої інформації, укладеної в кожному з видів мистецтв, свідчить той факт, що зміст твору одного виду мистецтв не може бути адекватно передано на мові ін. Вигляду мистецтв. Будучи наукою про найбільш загальні закони художнього освоєння людиною світу, естетика в плані вивчення видів мистецтв покликана досліджувати закони, що діють у всіх видах мистецтв, одночасно показуючи, як переломлюються вони у кожному з них.

Ця ідея реалізується в досвіді радянської архітектури та дизайну, а також в експериментах прогресивних художників Заходу (Ле Корбюзьє, Ф. Леже, О. Німейєра, мексиканських монументалістів).

Синтез пластичних мистецтв - Літній сад г. Санкт-Петербург, архітектори ж.б. Леблон, М.Г. Земцов, І.М. Матвєєв; Павлівське г. Санкт-Петербург.

Ідеал (грец. Idea - уявлення, ідея) - представлення вищої досконалості в якому-небудь відношенні. У цьому широкому сенсі слово ідеал застосовується однаково і до абстрактним і конкретним предметів: ідеал добра, ідеал жіночої краси, ідеал держави, ідеал громадянина і т.д. У цьому загальному сенсі ідеал звичайно протиставляється дійсності, як чогось недосконалого. Таке протиставлення може прийматися в трояком сенсі:

1) ідеал, що суперечить дійсності, може тим самим визнаватися за порожню фантазію;

2) дійсність, невідповідна ідеалу, буде безумовно відхилятися як буття помилкове і примарне і 3) протиріччя між цими двома термінами може розумітися як завдання їх примирення, тобто перетворенні дійсності за ідеалом, або втілення його в дійсності. Перші два погляди мають приватну, відносну істинність, оскільки бувають ідеали по суті своєму фантастичні, а з іншого боку буває дійсність також по суті негідна, нездатна до поліпшення або пересозданію. Але загальна принципова істина належить тільки третя погляду: сукупність космічного та історичного досвіду вказує на ідеали здійсненні і здійснювані і на дійсність перетворюваного, удосконалюйтесь; вся історія світу і людства є лише поступове втілення ідеалу і перетворення гіршої дійсності в кращу, і коли покладаються довільні межі цього процесу - це звичайно означає лише таємне перевагу дурного хорошому чинності нижчих інтересів


alexpronin54321: спс
Вас заинтересует