Розрахуйте масу солі CuSO⁴ розчинника H²O для приготування 100 грамів 15% розчину CuSO⁴.
СРОЧНО!
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Объяснение:
m(солі CuSO₄) = m(р-ну) * w(CuSO₄) : 100% = 100 * 15% : 100% = 15 г
m(H₂O) = m(р-ну) - m(солі CuSO₄) = 100 - 15 = 85 г
vitolgor76:
ВЫРУЧИЛ! ТЫ МЕНЯ СПАС
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
8 лет назад