• Предмет: Право
  • Автор: denisdrozdenko2009
  • Вопрос задан 5 месяцев назад

Австрійський професор Ф. прибув до України для читання курсу лекцій з європейського корпоративного права в одному із українських університетів. Дружина професора пані Ф., що прибула разом з чоловіком, має намір здійснювати комерційну діяльність, пов’язану з реалізацією на території України продукції австрійської фірми, яка виробляє побутову техніку. Чоловік і дружина, будучи членами однієї з протестантських релігійних організацій, проводять з українськими студентами систематичні бесіди на релігійні теми (аналогічну діяльність вони здійснювали й у своїй країні).
Дайте відповідь на такі питання:
1. До якої категорії іноземців можуть бути віднесені подружжя Ф.? Чи необхідно їм одержати візу для в'їзду в Україну, реєструвати свої паспорти за місцем проживання в Україні?
2. Чи допускається українським законодавством здійснення зазначеної вище діяльності іноземцями (викладання в університеті, торговельна діяльність, релігійна пропаганда), і якщо так, то за яких умов?
3. Чи може пані Ф. зареєструватися як фізична особа-підприємець?
4. Чи буде розглядатися діяльність пані Ф. на території України як трудова у разі, якщо вона очолить представництво австрійської фірми, зареєстроване на території України? Чи можна змінювати категорію візи, перебуваючи на території України?
5. Чи має право син професора приїхати в Україну і навчатися в тому ж університеті, де викладає його батько?
6. Як будуть вирішуватися питання виплати допомоги з тимчасової непрацездатності у випадку захворювання професора? Чи має професор право на безкоштовне медичне обслуговування в установах охорони здоров'я України?

Ответы

Ответ дал: timur226633
1

Ответ:

Объяснение:

1)Подружжя Ф. може бути віднесене до категорії іноземних викладачів і студентів. Їм необхідно отримати візу для в'їзду в Україну та зареєструвати свої паспорти за місцем проживання в Україні.

2)Згідно з українським законодавством, іноземні викладачі можуть займатися викладанням в університетах, але мають бути зареєстровані у відповідних органах і мати необхідні документи. Щодо комерційної діяльності, іноземці можуть здійснювати її в Україні, але мають виконувати всі вимоги українського законодавства, що стосуються підприємницької діяльності, оподаткування та ін.

3)Так, пані Ф. може зареєструватися як фізична особа-підприємець в Україні, якщо вона виконає всі вимоги щодо реєстрації підприємницької діяльності відповідно до українського законодавства.

4)Якщо пані Ф. очолить представництво австрійської фірми, зареєстроване на території України, то її діяльність буде розглядатися як трудова, і вона буде підпадати під українське законодавство про працю. Категорію візи можна змінити на території України, але потрібно отримати відповідну дозвільну документацію та виконати всі вимоги українського законодавства.

5)Так, син професора має право приїхати в Україну і навчатися в тому ж університеті, де викладає його батько. Проте, для цього йому може знадобитися отримання візи та дозволу на перебування в Україні. Крім того, він повинен дотримуватися правил та вимог, які стосуються іноземних студентів в університеті, таких як відповідні академічні стандарти та регуляції щодо відвідування лекцій та інших занять.

Питання виплати допомоги з тимчасової непрацездатності професора будуть вирішуватися відповідно до законодавства України про соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Якщо професор має дозвіл на працевлаштування в Україні, то він може мати право на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Щодо медичного обслуговування, то професор має право на безкоштовну медичну допомогу в установах охорони здоров'я України на загальних засадах, якщо він має дозвіл на проживання в Україні. Однак, якщо професор має приватну медичну страховку, то він може скористатися послугами приватних медичних закладів в Україні.

Вас заинтересует