• Предмет: Биология
  • Автор: tamila4112010
  • Вопрос задан 4 месяца назад

інформація про корисні бактерії. будь ласка не з книжки.​

Ответы

Ответ дал: ateplyuk13
1

Відповідь:

Корисні бактерії бувають: молочнокислі, біфідобактерії , кишкова палиска ,стрептоміценти, мікоризи, ціанобактерії. Всі вони відіграють важливу роль у житті людини. Одні з них запобігають появі інфекцій, інші використовують у виробництві лікарських препаратів, треті підтримують баланс в екосистемі нашої планети.

Пояснення:

Молочнокислі бактерії – це група мікроаерофільних грампозитивних мікроорганізмів, які зброджують вуглеводи з утворенням молочної кислоти як одного з основних продуктів.

Біфідобактерії - це природні молочнокислі культури, які в основному «живуть» у товстому кишечнику та сприяють здоровому травленню, а також зміцнюють імунну систему. Існують різні типи біфідобактерій, відмінні по своїй структурі.

Кишкова паличка - це рухливий палочковидний мікроорганізм, який мешкає в кишковому тракті людини як один з основних складових нормальної кишкової флори .

Стрептоміцети (Streptomyces) — рід бактерій типу актинобактерії, грам-позитивних бактерій з високим вмістом гуаніну/цитозину бактерії

Мікориза (грибокорінь) — кінчики кореня разом з гіфами фиба, що живуть в симбіозі з ними.

Ціанобактерії — тип бактерій, що отримують необхідну енергію через фотосинтез. Застаріла назва синьо-зелені водорості основана на зовнішньому вигляді та екологічній ніші ціанобактерій, проте зараз термін «водорості» зазвичай обмежують еукаріотичними представниками групи

Вас заинтересует