• Предмет: Физика
  • Автор: ghosjiu
  • Вопрос задан 1 год назад

Ділянка електричного кола (див. рисунок) склада ється з однакових резисторів опором 6 Ом кожний. Якою буде потужність струму в ділянці, якщо її під- ключити до джерела струму з напругою 33 В?

Приложения:

Ответы

Ответ дал: zinovicgrigorij
1

Ответ: 66Вт

Объяснение:

Дано:

R1=R2=R3=R=R5=R6=10 Ом

U=33В

----------------

Р-?

Rэкв3,2,4,6=R3*(R2+R4+R6)/(R3+R2+R4+R6)=6*(6+6+6)/(6+6+6+6)=4,5 Ом

R=R1+Rэкв3,2,4,6+R5=6+4,5+6=16,5 Ом

Мощность тока в цепи равна:

Р=U²/R=33²/16,5=66Вт


ghosjiu: большое спасибо!!!
Вас заинтересует