Обчислити масу солі та об'єм води, які треба для приготування розчину масою 50 г масова частка солі 3 %.
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
3% = 3 г солі у 100 г розчину = 1,5 г солі у 50 г розчину
50 - 1,5 = 48,5г води
1 г = 1 мл = 1 см³
Відповідь: 1,5 г солі; 48,5см³
n666978451:
спасибо
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад