Допоможіть будь ласка!
Написати твір за прочитаною поезією "Вишні" Богдан-ІгорАнтонич.
Дам 100 балів!!!
За пам'яткою.

Приложения:

Ответы

Ответ дал: alekslrc
5

Объяснение:

1. Обраний вірш: "Вишні" Богдан-Ігор Антонич.

2. Тема поезії - природа та її краса, яка спонукає людину до задуму та замислення над життям. Мотив природи завжди важливий для читачів, оскільки він є невичерпним джерелом натхнення та релаксації. У поезії "Вишні" автор зобразив весняну красу природи, в якій кожна деталь є надзвичайно прекрасною та дорогоцінною.

3. Під час читання вірша "Вишні" уявляється дуже яскраве весняне сонце, що піднімається вгору, розкриваючи своє тепло та світло на все навколишнє. Я бачу яскраво-рожеві квіти вишень, які ніжно коливаються на вітрі, стелючи килим з квітів на зеленому газоні. Я пам'ятаю подібну картину зі свого дитинства, коли перші вишні цвіли в нашому саду, і ми з братом дивилися на них з захопленням та радістю.

4. Вірш "Вишні" надихає мене на спокій та розміреність, а також на задум про те, як дорогоцінний кожний момент життя. Коли я читаю ці рядки, відчуваю себе маленькою часткою природи, яка також намагається пробудитися після довгої зими та радіти життю.

5. Найяскравішим образом у поезії є опис вишень, які є символом краси та життя. Окрім того, автор використовує тропи, наприклад, "рясно вкрите квітами поле", "п'є весну до дна", які створюють додаткову образність та збагачують поезію.

6. У поезії використовуються такіелементи, як:

- Метафора - це перенос одного значення слова на інше, що створює образність і символізм у поезії. Наприклад, у поезії "Вишні" Богдан-Ігор Антонич вживається метафора "вишнева гілля/в тебе в волоссі", що символізує красу та ніжність дівчини.

- Алегорія - це складний образ, що містить символіку та підтекст. У поезії "Вишні" можна вважати алегорією поєднання вічного і мінливого - вічність природи, яка завжди буде красивою, та мінливість людини, яка проходить у часі.

- Ритм - це внутрішній рух поезії, який формується за допомогою повторення складів, звуків та ритмічної структури. У поезії "Вишні" можна виділити ритмічну структуру вірша - абаб, яка створює мелодійність та музичність.

- Епітет - це слово або словосполучення, яке додає характеристику до певного об'єкту або явища. У поезії "Вишні" можна виділити такі епітети, як "вишневі", "ніжні", "чарівні", "соковиті", які надають тексту поезії більшої образності та емоційності.

- Символ - це знак, який представляє собою щось більше, ніж просто своє літеральне значення. У поезії "Вишні" можна виділити символіку вишень, які символізують красу, молодість, прекрасне та чисте.

Ці елементи допомагають поетам створювати глибокі, образні та емоційні твори.

7. Митці можуть бути надихнуті різними речами для створення віршів: природою, почуттями, враженнями, суспільними проблемами, історією, міфами та легендами, філософськими концепціями, релігією, мистецтвом, літературою та багато іншими речами. Надихнення може прийти у будь-який момент, коли митець сприймає світ навколо себе. У багатьох випадках, митці також використовують свої власні переживання і досвід у своїй творчості. Загалом, творчість є комплексним процесом, який залежить від багатьох факторів, і кожен митець має свій власний шлях до надиху.


Аноним: Дякую!!!
antonenkom97: велике дякую
berezhnayanika12: ДЯКУЮЮ!
Вас заинтересует