Помогите пожалуйста, задания на фото
Приложения:
anytamaksymovych:
4 завдання взагалі не зрозуміле.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
10 задача (74*2+68*1)/(2+1)=72км/год
13. (16,4+19,2+х)/3=20 16,4+19,2+х=20*3 35,6+х=60 х=60-35,6=24,4
14. нехай 1 кг шок. цукерок = х грн, тоді маємо рівняння (3*64,8+2*х)/5=86,4 3*64,8+2*х=86,4*5 194,4+2*х=432 2*х=432-194,4=237,6 х=237,6/2=118,8 грн
Відповідь: 1кг шоколадних цукерок коштує 118,8 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад