• Предмет: Математика
  • Автор: anabeka128
  • Вопрос задан 1 год назад

Помогите пожалуйста, задания на фото

Приложения:

anytamaksymovych: 4 завдання взагалі не зрозуміле.

Ответы

Ответ дал: bomak2007
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10 задача   (74*2+68*1)/(2+1)=72км/год
13. (16,4+19,2+х)/3=20   16,4+19,2+х=20*3  35,6+х=60  х=60-35,6=24,4
14. нехай 1 кг шок. цукерок = х грн, тоді маємо рівняння (3*64,8+2*х)/5=86,4  3*64,8+2*х=86,4*5   194,4+2*х=432   2*х=432-194,4=237,6   х=237,6/2=118,8 грн
Відповідь: 1кг шоколадних цукерок коштує 118,8 грн.

Вас заинтересует