до металевого стержня з площею поперечного перерізу 7ꞏ10–6 м2 підвісили вантаж масою 5 кг. обчисліть механічну напругу в стержні
Ответы
Ответ дал:
1
Дано:
S=7*10^-6 м²
m=5кг
Знайти:
σ=?
σ=F/S=m*g/S=5*10/7*10^-6≈7,14286*10⁶Па
S=7*10^-6 м²
m=5кг
Знайти:
σ=?
σ=F/S=m*g/S=5*10/7*10^-6≈7,14286*10⁶Па
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад