• Предмет: Математика
  • Автор: andersonpro175
  • Вопрос задан 1 год назад

ПАМАГІТЕ ПЖ
Для шкільного свята купили однакову массу бананів і яблук. Ціна бананів 35 грн., ціна яблук 20 грн. Скільки заплатили за банани і яблука окремо, якщо за банани заплатили на 75 грн. більше. ​

Приложения:

Ответы

Ответ дал: denisaros07
0

Ответ:

За яблука заплатили 100 гривень

за банани 175 гривень

Яблук 5 кг і бананів 5 кг

Вас заинтересует