Водяної насос подає 300л воду в хвилина на висоту 20м.Визначте потужність двигуна насоса якщо його ККД=80%. Сроччччноооооо
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V=300 л=0.3 м³
t=60 с;
h=20 м
η=0.8
ρ=1000 кг/м³
g=10 м/с²
Найти:
P-? Вт
Решение:
Найдём массу воды. m=ρV; m=1000 кг/м³ *0.3 м³=300 кг;
A=mgh; P=A/t; Pполезная=mgh/t; Pполезная=P*η; P*η=mgh/t;
P=mgh/ηt; P=300 кг *10 м/с² *20 м /(0.8*60 с)=1250 Вт
Ответ: P=1250 Вт
Xtotovpoli:
Можеш відповісти на ще одне питання ,будь ласка мало часу
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад