Прошу помогите) За якої сили струму проводився електроліз розчину сульфата міді , якщо за 25
хвилин на катоді виділилося 2 г міді? ( k = 0,00033 г / Кл.)
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
0,4 A
Объяснение:
m=k*i*t ;
I= m/k*t ; I= 2/0.00033*1500 (секунд)
I=0.404040404 (0.4A)
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад