• Предмет: География
  • Автор: InssidDeath1
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Контрольна робота (географія 6 клас).

1.Що таке біосфера, які її межі.

2.Основні компоненти ґрунту.

3. В якому напрямку змінюються типи ґрунтів і чому.

4.Перечісліть природні зони Землі.

5.Які фактори впливають на кількість населення Землі.
Заранее спасибо

Ответы

Ответ дал: sfllnx
0

Ответ:

тримай

Объяснение:

1. Біосфера — природна підсистема географічної оболонки, що являє собою глобальну планетарну екосистему (населена живими організмами), яка охоплює нижні шари атмосфери, всю гідросферу і верхній шар літосфери. Межі біосфери: Біосфера охоплює атмосферу від рівня моря до висоти близько 20-25 км, гідросферу, та літосферу до глибини 3-11 км на суші й 0,5-1,0 км під дном океану.

2. До складу ґрунту входять повітря, вода, перегній, пісок, глина, мінеральні солі, залишки гірських порід і живих організмів. За своїм складом ґрунти бувають піщані, глинисті, кам'янисті. Ґрунт чорного кольору називають чорноземом.

3. Їх поширення на рівнинній частині підпорядковане закону широтної зональності, тобто ґрунти змінюються з півночі на південь.

4. арктичні пустелі, тундра та лісотундра, мішані ліси, тайга, лісостепи, степи, напівпустелі та пустелі, савани, твердолисті ліси, екваторіальні ліси.

5. На зміну чисельності населення впливають два чинники — природний приріст (скорочення) та міграційний приріст (скорочення), або міграційне сальдо.

Ответ дал: andreivich2020
0

Ответ:

1.Біосфера (гр. bios — життя + sphaera — куля) — природна підсистема географічної оболонки, що являє собою глобальну планетарну екосистему (населена живими організмами), яка охоплює нижні шари атмосфери, всю гідросферу і верхній шар літосфери.

2.Отже, ґрунт складається з повітря, води, перегною, глини, піску і мінеральних солей.

3.Типи ґрунтів

Їх поширення на рівнинній частині підпорядковане закону широтної зональності, тобто ґрунти змінюються з півночі на південь. Дерново-підзолисті ґрунти розповсюджені здебільшого на Поліссі.

4.Вологі екваторіальні ліси , Савани , Тропічні пустелі і напівпустелі ,

Вологі субтропічні ліси , Мусонні ліси , Середземноморські ліси та чагарники , Степи й лісостепи , Мішані й широколистяні ліси ,

Тайга , Тундра і лісотундра , Полярні пустелі , Високогірні ліси ,

Високогірні альпійські луки.

5.Чисельність населення — кількість людей які проживають в певному населеному пункті, місцевості, країні. Динаміка зміни чисельності населення є важливим демографічним показником. Чисельність населення змінюється в результаті народжуваності, смертності й міграції.

СДЕЛАЙ КАК ЛУЧШИЙ ОТВЕТ НАДЕЮСЬ ПОМОГ

Вас заинтересует