Три провідники опором 2 Ом, 4 Ом і 5 Ом з'єднані послідовно. першому провіднику за певний час виділилось 10 кДж теплоти. Яка кількість теплоти виділиться за той самий час у другому та третьому провідниках?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Дано: | R3= Q/I2*t
R1=2Ом |так як немає І, то шукаємо її за цією формулою:
R2=6Ом | I=Q/U*t отже, І=2,4/12*1=0,2
t=1хв | а тепер шукаємо R3 по першій формулі:
Q=2,4кДж | R3=2,4/0,2^2*1=60 Ом
U=12В |
_________
R3 - ? |
|
Объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад