Cik naudas ģimene iztērēs nedēļas laikā par piena produktiem, ja katru dienu izderzs 1 litru piena un 1 litru kefīra? 1 litru piena maksā 70 centus, un 1 litrs kefīra maksā 60 centus
Aster33:
Что?
Ответы
Ответ дал:
0
1. 70*7 = 490 = 4,90 eiro
2. 60*7 = 420 = 4,20 eiro
3. 4,90 + 4,20 = 9,10
Atbilde: Vajag 9,10 eiro par pienu un kefīru ģimenei.
Пошаговое объяснение:
1. 70 centi * 7 dienas = tēriņi par pienu nedēļā
2. 60 centi * 7 dienas = tēriņi kefīram nedēļā
3. 1 rezultāts + 2 rezultāts = tēriņi par pienu un kefīru nedēļā
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад