Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
во трошкі брудна, так што сарямба
Объяснение:
Приложения:
senkoeu2009:
Всерівно, дякую
Ответ дал:
0
Дано:
m=200г=0,2кг
Еп=8Дж
Знайти:
h-?
Eп=mgh→h=Eп/(gm)=8/10*0,2=4м
m=200г=0,2кг
Еп=8Дж
Знайти:
h-?
Eп=mgh→h=Eп/(gm)=8/10*0,2=4м
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад
9 лет назад