1. Чим схожі біографії Олега Ольжича та Олени Телiги?
2.. Як розкрито у творі "Іван Сила" проблему добра і зла?
2. Які твори Андрія Малишка стали пісням?
Чому, як ви вважаєте?
дам 30 балов​


copik545: а нам даётся 15 балов
copik545: ну ладно жды
copik545: жді
copik545: сорі незнаю знаю тільки на перше
nk3752757: давай 1
copik545: це 1 та 3

Ответы

Ответ дал: copik545
0

Ответ:

1) Олена Теліга і Олег Ольжич. Їх долі багато у чому схожі. Обоє народилися в один і той самий день, 21 липня, але з різницею в один рік

3)       Відповідь на питання: «У чому секрет успіху пісень А.                                                Малишка, які стали народними?»

            На слова Андрія Малишка написано чимало пісень, що стали загальнонародними та уславили поета. Його поезія – глибока, натхненна і дуже щира. Поет у кожному зі своїх рядків переживає те, про що розповідає. Для віршів Андрія Малишка характерна ліричність, емоційність та експресивність, прозорість змісту, і, особливо, музикальність.

         Музичність та витонченість поезіїї досягається використанням різних тропів. Так, для більшої милозвучності, автор використовує засоби емоційної фонетики (анафори, епіфори, алітерації, асонанси, повтори). Наприклад, у вірші, що став піснею «Вчителька», знаходимо повтор слів «летять-летять», повтор звертання «вчителько моя, зоре світова». Такі повтори створюють атмосферу пісні, допомогають її легшому усвідомленню, запам’ятовуванню. Також знаходимо чимало речень з різною інтонацією: «Раднице моя на Вкраїні милій!», «Де тебе питать», які надають твору емоційності.

             Поєднання особливих інтонацій, щемливих сюжетів, близьких для людства тем з великим успіхом зробили твори Андрія Малишка дійсно народними. І саме завдяки особливому поетичному таланту автора, пісні «Стежина», «Київський вальс», «Вчителька» та багато інших навіки будуть у наших душах, залишаючи легкий присмак ностальгії.

Вас заинтересует