ПОМОГИТЕ ДАМ 20 БАЛЛОВ!!

1.Основоположником стилю модерн, є? (1б.)
А) Отто Вагнер
Б) Віктор Орта
В) Йозеф Ольбрих
2. Визнаними винахідниками кінематографа стали? (1б.)
А) О.Довженко
Б) А.Кросланд
В) Огюст і Луі Лем’єри
3. Назвіть основні художні музеї світу, складіть топ-10 музеїв України. ( 2б.)
4. Назвіть основні стильові риси імпресіонізму і постімпресіонізму. (2б.)
5.Назвіть основні жанри кіно та їх особливості. (2б.)
6.У чому полягають особливості професії фотохудожника? (2б.)
7.Які є способи розповсюдження рекламної інформації. Розкрийте вплив реклами на суспільство. (2 б.)

Ответы

Ответ дал: dsergey72
0

Відповідь:

Пояснення:

1 -  Основоположник стилю модерн - бельгієць. Віктора Орта (1861-1947)В. Орта вперше застосував лінію, яку образно назвав «удар бича».

2-У результаті визнаними винахідниками кінематографа стали французи брати Луї та Огюст Люм'єри. Апаратура Люм'єрів виявилася дуже зручною. З її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їх винаходу.

3- Національний музей Тараса Шевченка, Музей сучасного мистецтва України, Музей Івана Гончара,Музей української домашньої ікони, Музей Однієї Вулиці, Музей гетьманства, Музей вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського, Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія», Львівський історичний музей «Арсенал», Музей Івана Франка

4- Між імпресіоністами та постімпресіоністами існує велика різниця у творчих підходах: імпресіоністи не ставили собі філософських питань, вони малювали те, що бачили: природу, кафе, оголених жінок, натомість постімпресіоністів цікавив глибший контекст буття.

Постімпресіонізм — напрям в образотворчому мистецтві. Виник у 1880-х роках. Художники цього напрямку не дотримувалися тільки зорових вражень, а прагнули вільно та узагальнено передавати матеріальність світу, вдавалися до декоративної стилізації. До видатних представників постімпресіонізму в живопису відносяться Вінсент ван Гог, Поль Гоген, Поль Сезанн, Анрі Тулуз-Лотрек. Для постімпресіонізму характерні різні творчі системи і технічні засоби, що вплинули на подальший розвиток образотворчого мистецтва. Роботи Ван Гога передбачили появу експресіонізму.

Імпресіонізм — мистецька течія у живописі, а також у літературі та музиці, яка виникла в 1860-х роках та остаточно сформувалася на початку 20 століття у Франції. Засновники імпресіонізму — як і символізму, та експресіонізму — діяли на противагу реалізму (особливо неокласицизму, а також і натуралізму). Імпресіоністи у своїх творах намагаються відтворити шляхетні, витончені особисті враження та спостереження мінливих миттєвих відчуттів і переживань, природу, схопити мінливі ефекти світла, проте, на відміну від неокласицизму, не мають на меті об'єктивно відображати реальність, а ставлять за ціль поділитися власними почуттями зі споглядальником твору, вплинути на нього.

5-ТОП-7 найпопулярніших жанрів кіно.

Комедія ...

Фантастика ...

Жахи ...

Бойовик ...

Мелодрами ...

Містика ...

Детектив

6- Ремесло фотографа є, можливо, одним з найдивовижніших, адже робота цих людей полягає у фіксації найбільш яскравих проявів навколишнього світу. Правда, на відміну від майстра живопису, який може собі дозволити творити в різних жанрах, — від парадного портрета і морського пейзажу до фрески і гравюри, професіонал сучасної фотографії, як правило, вимушений обмежитися рамками певної спеціалізації. Сьогодні завдяки цифровим технологіям у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно, прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі втілити найнеймовірнішу фантазію.

7-Основними засобами розповсюдження реклами є:

• реклама в пресі;

• друкована реклама;

• теле- і радіореклама;

• аудіовізуальна реклама;

• зовнішня реклама (в тому числі реклама на транспорті і на вулиці);

• реклама на місці продажу (мерчандайзинг);

• внутрішня реклама;

• сувенірна реклама;

• пряма поштова реклама ( direct mail);

• зв'язки з громадськістю ( public relations - PR);

• виставки та ярмарки;

• комп'ютеризована реклама (в тому числі реклама в Інтернеті).

Вибір рекламного засобу залежить від багатьох факторів, в тому числі від характеру рекламованого товару (новий або вже існуючий), змісту реклами, наявності асигнувань на рекламу, розмірів ринку (його ємності), цілей реклами (інформативна, увещевательная або нагадує), масштабів рекламної кампанії , кола потенційних споживачів, специфічних вимог ринку, технічних можливостей засобів і каналів реклами.

В сучасних умовах високої насиченості ринку споживчими товарами в розвинених країнах використання одного або двох рекламних каналів або коштів (тобто однорідної реклами) недостатньо. Тому більшість товаровиробників проводять комплексні рекламні заходи, які застосовують різні рекламні канали та засоби, пов'язані в певній послідовності і класифіковані за силою впливу.

Вас заинтересует