Ответы
Ответ:
Українські школи:
Українські школи, як правило, мають 12-річну систему освіти, поділену на початкову, середню та старшу школи. Початкова освіта охоплює 1-4 класи, а середня - 5-9 класи. Старша школа, або "гімназія", складається з 10-12 класів. Навчальна програма є комплексною і включає такі предмети, як математика, природничі науки, література та українська мова, з сильним акцентом на українську історію та культуру.
Шкільна форма часто є обов'язковою в українських школах, що сприяє вихованню почуття дисципліни та рівності серед учнів. Освіта в державних школах, як правило, безкоштовна, а для переходу до наступних класів учні повинні скласти стандартизовані іспити. Навчальний рік зазвичай триває з вересня по червень, учні мають зимові та літні канікули.
Британські школи:
Британські школи відомі своєю особливою освітньою системою. Вони дотримуються 13-річної програми, яка починається з дитячих садків і підготовчих класів, за якими слідує початкова освіта (4-11 років) і середня освіта (11-16 років), що включає в себе іспити на отримання Загального сертифікату про середню освіту (GCSE). Після GCSE учні можуть продовжити освіту у формі A-levels або професійно-технічної освіти за дворічною програмою (у віці 16-18 років) в коледжах або шостих класах.
У британських школах поширена шкільна форма, що посилює почуття дисципліни і традицій. У навчальній програмі основна увага приділяється основним предметам, таким як математика, природничі науки, англійська мова та література, а також широкому спектру предметів за вибором. Британські школи мають довгу історію позакласних заходів, включаючи спорт, музику, драму і клуби, що сприяють всебічній освіті. Навчальний рік зазвичай триває з вересня по липень, з невеликими перервами протягом року.
Однією з відмінних рис британської системи освіти є акцент на самостійному навчанні, критичному мисленні та іспитах у формі есе, які готують учнів до вищої освіти і не тільки.
Объяснение:
Ответ:
Every country has its own established system of education. Education in Ukraine receives special attention from government and other state or private educational institutions. It is free and compulsory for children aged 6 to 15.Most children start attending a primary school at the age of 6.However, there are a number of pre-school opportunities. Some busy parents take their children to the nursery, starting from 2 years old.Next step is primary education, which lasts for 4 years. At the age of 10 they can proceed to the secondary school, which lasts for 5 years. It’s a compulsory level.The third level of school education lasts for two years and is optional. Some children choose to go to vocational schools or colleges. Most Ukrainian teenagers today choose to continue their studies at the higher education institutions. Tertiary education may last up to 6 years.Postgraduate education is also available in Ukraine.
У кожній країні своя власна система освіти. Освіті в Україні приділяється особлива увага з боку уряду та інших державних чи приватних навчальних закладів. Він є безкоштовним та обов'язковим для дітей віком від 6 до 15 років. Більшість дітей починає відвідувати початкову школу у віці 6 років. Тим не менш, існує й низка дошкільних можливостей. Деякі зайняті батьки віддають своїх дітей у ясла, починаючи з 2-х років. Наступним кроком є початкова освіта, яка триває 4 роки. У віці 10 років вони можуть перейти до середньої школи, де навчаються протягом 5 років. Третій рівень шкільної освіти триває протягом двох років і не є обов'язковим. Деякі діти вибираю навчання у технікумах чи коледжах. Більшість українських підлітків сьогодні вважають за краще продовжувати навчання у вищих навчальних закладах. Вища освіта може тривати до 6 років. Післявузівська освіта також доступна в Україні.
English children go to school at the age of 5. It is the infant school. At the infant school they learn to read, to write and to count.
In Great Britain school begins on the first of September, if the first of September is not Monday. English children have classes five days a week, on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Friday. They do not have classes on Saturday and on Sunday.
They have holidays three times a year. They have winter holidays for seventeen days, spring holidays — for fifteen days and summer holidays for thirty-four or thirty-five days. In summer their lessons are over in the middle of July. English children are at school from nine o’clock in the morning till half past four in the afternoon. But they have a long break from twelve o’clock till two o’clock.
Англійські діти йдуть до школи у віці 5 років. Це дитяча школа. У дитячій школі вчаться читати, писати і рахувати.
У Великій Британії школа починається першого вересня, якщо перше вересня не є понеділком. Англійські діти мають заняття п'ять днів на тиждень, у понеділок, вівторок, середу, четвер і п'ятницю. У суботу та неділю у них занять немає.
Тричі на рік у них канікули. У них зимові канікули тривають сімнадцять днів, весняні — п’ятнадцять днів, літні — тридцять чотири або тридцять п’ять днів. Влітку їхні уроки закінчуються в середині липня. Англійські діти в школі з дев'ятої години ранку до пів на четверту дня. Але у них велика перерва з дванадцятої години до другої.