Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Біблія-це книга яка навчає нас вірити в Бога. Віри в Небесну силу,віру в щось св'яте. Я думаю,що Біблія нас багато чого навчить. Але Біблія для деяких людей багато чого значить, і багато чого воже навчити.
Объяснение:
ось)
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
3 года назад
9 лет назад