Простим є речення
А) I де тільки він роздасться, щезнуть сльози, сум, нещастя
Б) І простується, міцніє, і спішить туди, де дніє
В) Голос Духа чути скрізь: по курних хатах мужицьких, по верстатах ремісницьких, по місцях недолі й сліз.
Д) Він живе, він ще не вмер, ні попівськії тортури, ні тюремні царські мури...​

Ответы

Ответ дал: vaz2107www
1

Ответ:

А) "I де тільки він роздасться, щезнуть сльози, сум, нещастя" - це складне речення з підрядним умовним обставинним допущенням (проте відсутній слова "якби"). Основне речення: "щезнуть сльози, сум, нещастя", а підрядне речення вказує на умову: "де тільки він роздасться".

Б) "І простується, міцніє, і спішить туди, де дніє" - це також складне речення з перелічувальними підрядними реченнями. Основне речення: "І простується, міцніє", а підрядні речення перелічують події, які відбуваються: "і спішить туди", "де дніє".

В) "Голос Духа чути скрізь: по курних хатах мужицьких, по верстатах ремісницьких, по місцях недолі й сліз." - це просте речення. Основне речення: "Голос Духа чути скрізь", і воно включає у себе ряд додаткових виразів, які розширюють контекст: "по курних хатах мужицьких", "по верстатах ремісницьких", "по місцях недолі й сліз".

Д) "Він живе, він ще не вмер, ні попівськії тортури, ні тюремні царські мури..." - це також просте речення. Основне речення: "Він живе", і воно також включає в себе ряд додаткових виразів, що подальшими переліками розширюють ідею: "він ще не вмер", "ні попівськії тортури", "ні тюремні царські мури".

Объяснение:


ivankolodeev2: ответ:А . .
vaz2107www: еблище закрой, мне так chatGPT сказал
Ответ дал: iljapol30
0

Ответ: Б ........................

Вас заинтересует