• Предмет: Математика
  • Автор: alinkayaroshenko43
  • Вопрос задан 1 год назад

238. Один кілограм печива коштує 34 грн. Обчисліть вартість m кілограмів печива, якщо: 1) м = 4 кг; 2) m = 5 кг; 3) м = 10 кг.​

Ответы

Ответ дал: Аноним
0

Ответ:1)P=34x4=136; P=136

2)P=34x5=150; p=150

3)P=34x10=340; p=340

Ставь лайк якщо допомогло.


Аноним: 34x5=170
Аноним: p=170
Ответ дал: crowter593
1

Ответ:

1) 136. 2)170. 3)340

Пошаговое объяснение:

4×34=136

5×34=170

10×34=

Вас заинтересует