• Предмет: История
  • Автор: evasmolovyk
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Пжжж до 00
1 - Чи погоджуєтесь ви з твердженням, що цивілізації доколумбової Америки мали досить високий рівень розвитку, але прихід європейців завадив їхньому подальшому прогресу? 2 - Які чинники сприяли становленю капіталізму? 3 - Яким чином великі географічні відкриття вплинули на культурно-технічний розвиток? 4- Охаратеризуйте освоєння Нового світу з точки зору: 1) Ідальго, 2) католицької церкви, 3) королівської влади, 4) корінного жителя Америки

Ответы

Ответ дал: annazaezc
1

Ответ:

1. Цивілізації доколумбової Америки дійсно мали високий рівень розвитку, що було доведено археологічними дослідженнями. Вони мали свої системи письма, математики, архітектури, медицини та інших наук. Проте прихід європейців та колонізація привели до геноциду корінних народів, знищення їхніх культур та традицій, а також до експлуатації ресурсів та насильного перетворення їхнього способу життя.

2. Серед чинників, що сприяли становленню капіталізму, можна виділити: розвиток торгівлі, зростання населення та збільшення попиту на товари, розвиток мануфактур та промисловості, збільшення капіталу та виникнення банківської системи, зростання ролі грошей у господарстві.

3. Великі географічні відкриття вплинули на культурно-технічний розвиток, оскільки вони сприяли обміну знаннями, технологіями та ідеями між різними країнами та народами. Вони також сприяли розвитку науки та досліджень, зокрема географії та картографії.

4. Освоєння Нового світу з точки зору різних груп можна охарактеризувати наступним чином:

1) Ідальго - він був мексиканським священиком, який вів боротьбу за незалежність Мексики від Іспанії. Він виступав за права корінного населення та відмову від експлуатації їхніх ресурсів.

2) Католицька церква - вона відіграла важливу роль у колонізації Нового світу, зокрема у християнізації корінного населення та упорядкуванні його життя.

3) Королівська влада - вона відіграла ключову роль у колонізації Нового світу, зокрема у встановленні колоніальної влади, експлуатації ресурсів та управлінні територіями.

4) Корінний житель Америки - для них колонізація Нового світу означала геноцид, знищення культури та традицій, а також експлуатацію їхніх ресурсів та насильне перетворення їхнього способу життя.

Объяснение:


evasmolovyk: Спасибо большое!!!!!
Вас заинтересует