• Предмет: Геометрия
  • Автор: olenaanre
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Історію формування сучасного рослинного покриву Львівської області зробіть короткий конспект

Ответы

Ответ дал: swqwennsd
0

Ответ:

Плейстоцен - В останньому льодовику, покриваючи область, льодовик пригнічував рослинність. Під впливом льодового відцентру і кліматичних змін формувалися льодовикові області і льодовикові степи.

Голоцен - Після закінчення льодовика, рослинність повільно почала відновлюватися. Поширювалися ліси, переважно листяні, а також трав'яниста рослинність. Залишки льодовикових форм рельєфу також вплинули на розподіл рослин.

Середньовіччя - З початком освоєння території та розростання сільськогосподарських угідь з'явилися поля, сади та луки. Це призвело до зменшення лісових площ і розширення сільськогосподарських угідь.

Новий час - З появою промисловості і розвитком міст розширювалася міська забудова, що вплинуло на знищення природних ландшафтів.

Сучасність - Сьогодні в Львівській області спостерігається поєднання різних типів рослинного покриву: ліси, сільськогосподарські землі, луки та парки у містах. Збереження природного середовища і відновлення природних екосистем стає важливим завданням сучасного екологічного розвитку.

Объяснение:

Ответ дал: andreyfedyanovich
0

Геологічні етапи: У давніх часах територія Львівської області була покрита морем. З розмиванням гірських порід та наслідками геологічних процесів, формувалися різнопланові рельєфи.

Період гладкого льодовика: В епоху плейстоцену на територію області наступав льодовик, що має великий вплив на формування рослинного покриву. Після зникнення льодовика починається колонізація новою рослинністю.

Послідовність появи рослинного покриву: Початково на території Львівської області формується тундрова рослинність, яка поступово переходить в таїгову зону з хвойними лісами. За підвищення температури розвиваються листяні ліси, а на болотистих ділянках формуються багнетові та можжевелові угруповання. Також появляються луки та пасовища.

Вплив людської діяльності: З розвитком людської цивілізації та землеробства значна частина природних угруповань рослин були знищені або замінені сільськогосподарськими культурами та садами.
Зделано с любовью и в рамках закона конечно же)

Вас заинтересует