• Предмет: Литература
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 3 месяца назад

срочно даю 100 балоов ​

Приложения:

baskinmaksym: ты даёшь 8...,

Ответы

Ответ дал: dzfdzhdfk19
1

Про міцність народних традицій східне прислів’я оповідає, що старі дерева не гнуться, а сиві ріки не висихають. Пісня є однією із святинь нашого українського народу, його найціннішим духовним скарбом. Здавна Україна славилася піснями, які дбайливо передавалися від покоління до покоління. Пісня ніби цілюще джерело, з якого б скільки не пив, а більше пити хочеться. В українській пісні кохання, ласка, тривога.

Тут трепет материнської душі, світ добра, краси і справедливості. Скільки ж пісень склали люди, аби висловити свою палку любов до краю,де народилися і живуть. В них оспівується наше минуле, незламність духу, нескореність, сила та слава.

З піснею пов’язані вікові поривання українців до омріяної незалежності, яка в наш час стала реальністю. Саме в пісні поєднане минуле, сучасне та майбутнє рідного народу, його погляди, світобачення і психологія.

Пісня – це характер, могутність, духовна скарбниця народу, це дорогоцінна спадщина, яка дісталась нам від минулих століть. Прекрасні, мелодійні, милозвучні пісні ллються живлющими струмочками, надихають, збагачують та облагороджують. У піснях народ передає з покоління в покоління набутий досвід, культуру і традиції. З їх допомогою люди обмінюються думками, переживаннями, ідеями, висловлюють свої почуття. Пісня – це знаряддя, яке здійснює зв’язок поколінь.

То ж пишаймось і плекаймо кожне слово рідної пісні, передане нам у спадок від наших предків.


dzfdzhdfk19: Можна як кращу відповідь
Аноним: конечно
dzfdzhdfk19: Дякую!
Аноним: незачто
Ответ дал: 123456031
0
Давня мудрість говорить: «У пісні живе душа народу». І це справді так! Нема такого народу, який не мав би своєї історії, культури, пісні в кінці-кінців. Це основні складники, які роблять народ живим.

Україна славиться своєю творчістю вже не одне століття. Українська пісня тече в наших жилах. Ми всмоктуємо її з молоком матері й несемо все своє життя. Напевно, не існує такої події, яка б не супроводжувалась піснею: від колиски і до могили. І їх така кількість, що просто не перерахувати за життя.



Безумовно, пісня нашого народу велична та благородна. Вона спроможна розвеселити, втішити, закликати йти в битву. В давніх піснях можна побачити всю історію, культуру українців, любов до рідної землі. Ми навіть знаємо імена тих, хто породжував українську народні пісні, давав їм життя. Це відома на ввесь світ Маруся Чурай, Євген Мовчан та інші. Наша творчість жанрово й тематично різноманітна. Особливо цінними вважають календарно-обрядові та історичні пісні, які лунали на території України ще кілька століть тому. Серед них «У неділю рано-вранці», «Цвіте терен», «Била мати» та багато-багато інших.

Як бачимо, наш народ має неперевершену творчу скарбницю. Я вважаю, що українська пісня житиме у віках і ніколи не загине, поки вона буде на вустах свого народу. Адже такої співочої нації ще пошукати в світі. Тому пісні не дадуть зникнути з національної пам’яті.



Вас заинтересует