• Предмет: История
  • Автор: motronenkoana
  • Вопрос задан 4 месяца назад

!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!
. Порівняйте територію Української Держави гетьмана П. Скоропадського торією Української Народної Республіки в кордонах, заявления Третім Універса лом Центральної Ради. Встановіть причиново-наслідкові зв'язки міжн ми змінами.​

Ответы

Ответ дал: DAVADI
5

Ответ:

Українська Держава гетьмана П. Скоропадського (1918 р.) мала обмежену територію, включаючи лише частину сучасної України. У той час як Українська Народна Республіка (1917-1918 рр.) включала значну частину Росії, Білорусі та Криму. Гетьман намагався забезпечити стабільність та добросусідство з Росією, проте ці зусилля не врішили проблеми в регіоні.

Ответ дал: puhaldarina
0

Ответ:

Територія Української Держави гетьмана Павла Скоропадського та територія Української Народної Республіки в кордонах заявлення Третього Універсалу Центральної Ради від 20 листопада 1917 року були двома важливими стадіями у розвитку України під час першої світової війни та революційних подій.

1. **Третій Універсал Центральної Ради (20 листопада 1917 року):** Заявлення Третього Універсалу було важливою подією, оскільки воно провозголошувало незалежність Української Народної Республіки. Територія УНР включала у себе тодішні кордони України, але дійсної незалежності України та контролю над цією територією це ще не забезпечувало.

2. **Українська Держава гетьмана П. Скоропадського (29 квітня 1918 року):** Після Третього Універсалу та внаслідок політичних та військових подій, гетьман Павло Скоропадський об'єднав свої сили з німецькими окупаційними військами та став гетьманом Української Держави. Територія Держави гетьмана Скоропадського була меншою за територію, яку охоплювала Українська Народна Республіка.

3. **Причини і наслідки:** Перехід від УНР до Української Держави був спричинений багатьма факторами, включаючи німецьку окупацію, підтримку та тиск з боку Центральних держав (Німеччина, Австро-Угорщина), і загальну нестабільність в регіоні під час війни та революцій. Однак Держава гетьмана Скоропадського також не мала довготривалої незалежності і була створена в умовах залежності від інших держав, що призвело до її подальшого розпаду та розділу території.


no500314: територія Української Держави була більша
Вас заинтересует