• Предмет: Литература
  • Автор: marcukk44
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Написати власне висловлювання на тему за повістю Івана Франка «Захар Беркут»: «В єдності сила народу». Обсяг твору 1 аркуш.
прошу срочно!! даю много баллов ​

Ответы

Ответ дал: dulatbekaliya
0

Ответ:

У повісті Івана Франка "Захар Беркут" видно яскравий образ єдності народу, яка допомагає подолати найважчі випробування. Історія боротьби гуцулів за свою свободу та незалежність вразливо показує, що в єдності сила народу.

Герої повісті, об'єднані загальними цілями та цінностями, виявляють неймовірну міць духу та відвагу. Сам Захар Беркут стає символом сили народу та героїзму, які дозволяють протистояти зовнішнім загрозам та зберегти свою культуру.

Ця повість нагадує нам, що коли народ об'єднується, він стає непереможним. Єдність українського народу завжди була ключем до його виживання та перемоги, і це залишається актуальним і в сучасному світі.

Ответ дал: ya2850
0

Відповідь:

Від дорослих ми часто чуємо: "Гуртом і батька легше бити". Дійсно, якщо разом, то легше все вийде. Є казка, у якій старий батько подав такий приклад: одну гілочку легко зломити, а пучечок важче. Це все до того, що єдність — це велика сила. Ось і у повісті І. Я. Франка "Захар Беркут" зображено, як єдність, згуртованість та відданість своїй Батьківщині можуть допомогти здолати найстрашнішого ворога.

Вражає своєю сміливістю Максим Беркут, син Захара, що з полону намагається допомогти своєму народу. Мирослава, кохана Максима, нічого не злякалася і допомагає здолати монголів тоді, коли її батько став зрадником. Але головним героєм твору є Захар Беркут, що не лише стоїть над громадою і вміло керує, а й відважний та відданий своєму народові. Він наважується битись до кінця, не зважаючи на те, що його син у полоні монголів. Захар Беркут не дає батьківській любові переважити громадський обов'язок. Дії оборонців відважні і разом з цим точні. Спільнота працює, ніби одна людина. Розуміють один одного, вболівають за кожного. Прекрасна сила єдності показана у цьому творі, і підтвердженням думки про необхідність єдності є останні слова Захара Беркута: "Чим ми побідили? Чи нашим оружжям тілько? Ні. Чи нашою хитрістю тілько? Ні. Ми побідили нашим громадським ладом, нашою згодою і дружністю".

Я повністю згоден з цими словами ватажка тухольців. З історії ми знаємо багато прикладів, коли розбрат призводив до поразки. З неї ж таки ми довідуємось, що коли під час біди люди, князівства, країни об'єднувались, то завжди перемагали. Отже, сила наша в єдності, згуртованості, відданості своїй Батьківщині.

Пояснення:

Вас заинтересует