• Предмет: История
  • Автор: polinamisukova58
  • Вопрос задан 3 месяца назад

-Поясніть, чому в середні віки повільно вдосконалювались знаряддя праці в сільському господарстві.​

Ответы

Ответ дал: ostapch2010
3

У середні віки, зокрема в період від 5 до 15 століть, розвиток знарядь праці в сільському господарстві прогресував повільно з кількох причин: традиційний підхід, відсутність стимулів, обмежені технічні знання, сприяння традиційним структурам та обмежені технічні ресурси. Ці фактори призвели до повільного вдосконалення знарядь праці в аграрному секторі протягом середньовіччя.

Якщо тобі сподобалась моя відповідь, натисни "Спасибо/Дякую", і відміть як найкраща відповідь ❤️

Ответ дал: dasafilipovyc
1
У стародавніх германців і кельтів до VII ст. було поширене вирубне землеробство - дуже трудомістке й неефективне. Селяни вибирали ділянки лісу, спалювали його, а потім землю, що звільнилася від лісу, обробляли. Ріллю використовували, як правило, три роки. Щоб вижити, змушені були займатись мисливством, рибальством і іншими промислами.

Основними культурами були жито, ячмінь, льон. Поле посіву боронували верхівками зрубаних ялин - боронами-суко-ватками. Застосовували примітивну сівозміну. Після трьох років землю використовували як пасовище. Через 15-17 років на цю ділянку поверталися знову. Ґрунт обробляли за допомогою рала або сохи. У районах, прилеглих до кордонів колишньої Римської імперії, використовували плуг, що давало змогу залишатися на одному місці тривалий час.
Вас заинтересует