купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі заплативши за всю покупку 13 грн 22 копійки скільки коштує 1 кг картоплі якщо ціна одного кілограма цибулі 86 копійок?
Помогите пожалуйста
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
45 копійок
Пошаговое объяснение:
1) 7*0,86=6,02(грн) коштує 7 кг цибулі
2) 13,22-6,02=7,20(грн) коштує картопля
3) 7,20:16=0,45(грн) коштує 1 кг картоплі
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад