• Предмет: Информатика
  • Автор: derevobabka123
  • Вопрос задан 3 месяца назад

текст (на будь-яку тему, що стосується інформатики на 2-3 сторінки​

Ответы

Ответ дал: vikakitaki0
1

Ответ:

вивчення комп’ютерів, включаючи їх апаратне та програмне забезпечення. Це велика область, що охоплює всі аспекти обчислень, включаючи пошук нових способів розв’язання проблем з використанням комп’ютерів і поліпшення роботи комп’ютерів. Комп’ютери використовують структури даних і алгоритми для виконання складних обчислень. Вивчення інформатики розвиває ці можливості, покращуючи та винаходячи нові обчислювальні машини, які можуть поліпшити життя.

Якщо вже зовсім коротко, то інформатика — це наука про інформацію.

Суть інформатики полягає в тому, що вона використовує обчислення як універсальний інструмент для розв’язання складних проблем в різних областях. Таким чином, центральним поняттям інформатики є перетворення інформації за допомогою обчислень або комунікації.

На відміну від інженерів електриків та комп’ютерних інженерів, комп’ютерні вчені в основному займаються програмним забезпеченням і програмними системами. Це включає їх теорію, дизайн, розробку і застосування.

У широкому розумінні поняття інформатики широко описує

вивчення,

проєктування,

розвиток,

застосування

інформаційних технологій практично в будь-якій області, з огляду на їх вплив на благо людей, організації та суспільства. Нові знання, отримані завдяки інформатиці, генеруються шляхом збору, зберіганню, інтелектуального аналізу різних баз даних.

Комп’ютерна інформатика пропонує спосіб використання великих баз даних і управління ними, що призводить до ряду переваг, включаючи прискорення темпів наукових відкриттів і поліпшення прийняття рішень в різних сферах діяльності. Тому поглиблене вивчення інформатики в школі — дуже важливо для розвитку сучасного суспільства.

Інформатика використовує міць і можливості цифрових технологій для перетворення даних і інформації в знання, які люди використовують кожен день.

Що таке Інформатика простими словами: Походження терміна "інформатика".

Термін «інформатика» вперше був придуманий німецьким вченим комп’ютерником, на ім’я Карл Штайнбух і вперше з’явився в 1957 році в опублікованій їм статті «Інформатика: автоматична обробка інформації». Інформатика тоді використовувалася як синонім комп’ютерної або обчислювальної науки.

Також 1994 році Единбурзький університет в Шотландії сформував групу, яка зараз є школою інформатики, і дав визначення терміна «інформатика» як «вивчення структури, алгоритмів, поведінки та взаємодії природних і штучних обчислювальних систем». Значення набуло широкого поширення.

Але в інформатики досі немає універсального значення, оскільки різні освітні та інші організації визначають її по-різному. Але всі ці різні способи визначення інформатики стосуються вивчення і застосування інформації та інформаційних технологій в повсякденних процесах. У своїх спробах пояснити явища наука прогресує, визначаючи, розвиваючи, критикуючи та уточнюючи нові концепції. Інформатика розробляє свої власні фундаментальні концепції комунікації, знання, даних, взаємодії і інформації й пов’язує їх з такими явищами, як обчислення, мислення і мова.Мета навчання інформатики це сприяти нашому розумінню останніх двох, забезпечуючи основу для вивчення організації процесів в біологічних і когнітивних системах. Допомагає прогресу за допомогою міцних і потужних зв’язків з існуючими дисциплінами, які є для конкретнимт аспектаи цих питань, також

інформатика вирішує величезний спектр проблем, питань і дає безліч можливостей. Основне її придназначення: визначити, наскільки та за яких обставин теорії безліч обробок інформації в штучних пристроях можуть бути застосовані до природних систем;

визначити, наскільки принципи, запозичені з природничих систем. Можна

вивчити безліч способів за-допомогою яких штучні інформаційні системи можуть допомогти розв’язувати проблеми, що стоять перед людством, і допомогти поліпшити якість і життя всіх. Інформатика є одним із засобів формування не тільки освітнього, а й розвиваючого та інтелектуального потенціалу особистості. У процесі профільного вивчення інформатики основні завдання курсу значно розширюються та доповнюються, що обумовлено необхідністю виявлення та розвитку в учнів логічних здібностей, підготовки їх до участі в інтелектуальних змаганнях та наукових дискусіях, формування в них стійкого інтересу до інформатики і пов’язаної з нею професійної діяльності, підготовки до навчання у вищих навчальних закладах.

Вас заинтересует