• Предмет: Право
  • Автор: lenkasherbina7
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Задача 2. Батура подала позов на колишнього зятя Соколова і дочку Батуру про стягнення 30000 грн, зазначивши, що вона продала автомобіль, який належав відповідачам, і виторг повернула їм. Позивачка просила задовольнити її вимоги, оскільки за рішенням суду відповідачі витребували від покупця автомобіль, а вона зобов'язана повернути покупцю одержану від нього суму. При розгляді справи Соколов подав зустрічний позов на колишню дружину про подiл спільного майна і просив розглянути його разом із первісним позовом. Суд прийняв зустрічний позов і розглянув справу. Питання: Чи були дотримані умови прийняття зустрічного позову? Відповідь обгрунтуйте.​

Ответы

Ответ дал: fctdgsygfdhngfxzgsac
0

Так, умови прийняття зустрічного позову були дотримані.

Відповідно до ч. 1 ст. 193 Цивільного процесуального кодексу України зустрічний позов може бути пред'явлений відповідачем до позивача у строк для подання відзиву на позов.

У даному випадку зустрічний позов був поданий Соколовим у строк для подання відзиву на первісний позов.

Крім того, зустрічний позов має бути пов'язаний з предметом первісного позову. У даному випадку зустрічний позов про розподіл спільного майна пов'язаний з предметом первісного позову, оскільки обидва позови стосуються майнових відносин між позивачкою та відповідачем.

Таким чином, суд правильно прийняв зустрічний позов і розглянув справу.

Однак, слід зазначити, що суд не зобов'язаний приймати зустрічний позов. Суд має право прийняти зустрічний позов, якщо він вважає, що це доцільно для правильного вирішення справи. У даному випадку суд, очевидно, вважав, що розгляд зустрічного позову разом із первісним позовом дозволить більш повно дослідити обставини справи та прийняти справедливе рішення.

Вас заинтересует