• Предмет: История
  • Автор: vkocur553
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Чи погоджуєтеся з наведеною оцінкою історичної події? Доведіть її слушність або хибність конкретними фактами. Дайте власну оцінку гетьманському режимові.

«На Софійському майдані було відправлено урочистий молебень. Спочатку в самому со борі Св. Софії єпископ Никодим поблагословив і помазав гетьмана, а потім усі процесією вийшли на площу. Єпископ звернувся до присутніх з відповідним словом. Хор співав "Многая літа Гетьману всієї України". Так відбулося проголошення Гетьмана Павла Скоропадського, одне з імпозантніших в цілій нашій історії, якщо пригадати обставини, при яких і при якому числі учасників відбулися вибори. Наприклад, Івана Виговського, Петра Доро- шенка, Івана Скоропадського, Пилипа Орлика, Данила Апостола, Кирила Розумовського: всі вони були вибрані так само в присутності на Україні чужої сили - татарської, московської, шведської, але ці сили були значно менш нейтральні й більше впливали на вибір, ніж тепер німці, та й самі вибори відбулися при далеко меншому числі учасників, ніж вибори Павла Скоропадського. Ці вибори відбулися при надзвичайній однодушності й ентузіазмі» (Д. Дорошенко).​

Ответы

Ответ дал: dwdnkqwsgg
3

Ответ:

Насамперед, важливо врахувати контекст історичних обставин, що оточували подію. Павло Скоропадський став гетьманом в умовах складної ситуації під час Першої світової війни та революційних перетрубацій. Згадані вами факти про вибори інших гетьманів свідчать про подібний контекст у минулому. Щодо оцінки гетьманського режиму, вона може розглядатися з різних поглядів – як спроба врегулювання ситуації, так і критика за залежність від зовнішніх сил.

Объяснение:

Вас заинтересует