Швидкість катера проти течії дорівнює 29 км/год,а швидкість течії річки -3 км/год.За який час катер пройде 105 км за течією річки
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
скорость катера = 29 +3 = 32 км/час
по течению = 32+3 = 35 км/час
105 км он пройдет за 3 часа
Yarynaxwq0:
3год
Ответ дал:
0
Я думаю це 3 години
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад