• Предмет: История
  • Автор: leontevasanya
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Копи вiдбувся гетьманський переворот? Хто став соцiапьною опорою новоi'впади? Стиспо охарактеризуйте державотворчi процеси, здiйсненi за Павла Скоропадського.​

Ответы

Ответ дал: aktor3500
1

Копи (липень) 1918 року відзначився гетьманським переворотом в Україні. Павло Скоропадський, генерал-лейтенант, очолив цей переворот, скинувши провідників Української Центральної Ради. Це стало відповіддю на ескалацію соціально-політичної кризи в країні та поза владою УЦР. Гетьманський переворот підтримував певні верстви населення, які були незадоволені внутрішньою ситуацією в Україні та хотіли певних змін.

Соціальною опорою Скоропадського стала військово-промислова еліта та представники буржуазії, які бачили в цьому можливість відновлення та порядок стабільності. Ці верстві сподіваються, що новий уряд під керівництвом Скоропадського зможе остаточно відновити хаос та відновити порядок у державі.

Павло Скоропадський впровадив ряд державотворчих заходів під час свого правління. Він організував "Державну Раду" як заміну Української Центральної Ради, а також спробував створити консервативно-авторитарний режим зі зміцненням влади гетьмана як глави держави. Була проведена спроба провести реформи управління та військові реформи, але ці процеси були нестабільними через внутрішню і зовнішню опозицію. Насильство та арешти політичних опонентів також характеризували період правління Скоропадського.

Вас заинтересует