Контрольний твір - роздум у публіцистичному стилі на тему: "чи можна/варто протиставляти телебачення художній літературі" на 2 сторінки для 9 класу​

Ответы

Ответ дал: bakulinalisa
0

Ответ:

Твір-роздум «Чи варто протиставляти телебачення художній літературі?»

Вже більше, ніж півстоліття ми маємо змогу насолоджуватися можливостями телебачення. Хоча, слід відзначити, останнім часом воно цікавить нас дедалі менше. Щодо художньої літератури, то на неї теж зараз немає високого попиту. Втім, її позиції більш стабільні. Чи варто протиставляти телебачення художній літературі?

На мою думку, порівнювати такі різні види людської діяльності, як перегляд телепрограм та читання книг не дуже коректно. Поява телебачення не надто позначилася на популярності в народі художньої літератури. Хто хотів читати художні твори, той і продовжував це робити. Інші річ, коли мова йде про появу Інтернету. Загальна доступність швидкісного Інтернету, дійсно, призвела до втрати зацікавленості у перегляді телевізійних програм.

З початком двадцять першого століття всі функції телевізору взяв на себе комп’ютер. Тепер простий телевізор більше не цікавить покупців, адже його функціональність дуже вузька. І це не є дивним, бо на комп’ютері чи подібних йому пристроях, яких можна підключати до Інтернету, можна дивитися що завгодно. Особливо цінна можливість переглядати відео не у чітко встановлений час, а коли заманеться. Саме в цьому, на мій погляд, полягає величезна перевага Інтернету над телебаченням.

А що можна сказати про художню літературу? Як змінилося ставлення до неї з появою Інтернету? З одного боку, у людей з’явилося альтернативне читанню заняття — перегляд численних інтернет-сайтів. З іншого боку, зараз шанувальники художньої літератури не зобов’язані купувати книжки, щоб насолодитися ними. Крім друкованих, тобто паперових, з’явилися електронні книги. Багато творів можна знайти у вільному доступі в Інтернеті. Більш того, якщо сучасні видання науково-популярної літератури здебільшого відсутні у загальному перегляді, то художні твори представлені у всьому своєму широкому розмаїтті.

Отже, не варто протиставляти телебачення художній літературі. Вони не конкурують одне з одним. Мусимо констатувати, що у телебачення немає майбутнього. Разом з тим, цінність класичної художньої літератури вічна.

Вас заинтересует