• Предмет: Литература
  • Автор: smukzs
  • Вопрос задан 2 месяца назад

чому есхіла називають батьком античної трагедії? яке значеннядля розвитку театру мали його творчі знахідки?

Ответы

Ответ дал: dariwqssss
0

Ответ:

Давньогрецький драматург Есхіл є родоначальником жанру трагедії, тому його називають батьком цього жанру. 

Объяснение:

Величезне значення для розуміння змісту трагедії мають пісні хору, у яких автор часто давав тлумачення вчинків своїх героїв. Таким чином, хоровий супровід мав повчальний, виховний зміст, тому що автори прагнули виховати в глядачеві справжнього громадянина. Кожна трагедія — ця боротьба. Трагічний герой бореться з різними перепонами, що заважають вільному розвитку особистості, він повстає проти несправедливості, виступає за торжество добра. Боротьба героя важка. Перепони, які необхідно йому здолати, поставлені на його шляху фатумом — силою, проти якої він безпорадний. Але герой вступає в цю боротьбу й веде її. Герой найчастіше приречений на загибель, але його загибель викликає не розпач, не жах, а захоплення й віру в силу людини, у велич її духу. У цьому цінність давньогрецької трагедії.


syne18: 99% вода
syne18: мой ответ лучше в 100 раз
Ответ дал: syne18
1

Ответ:

1. Чому есхіла називають батьком античної трагедії?

  • Давньогрецький драматург Есхіл є родоначальником жанру трагедії, тому його називають батьком цього жанру. У своїх трагедіях Есхіл використовував міфологічні сюжети, осмислюючи їх по-новому. Естетичне кредо драматурга "людина — сама будівничий свого щастя". Воно найбільш яскраво втілилося в трагедії "Прометей закутий".

2. Яке значеннядля розвитку театру мали його творчі знахідки?

  • Величезне значення для розуміння змісту трагедії мають пісні хору, у яких автор часто давав тлумачення вчинків своїх героїв. Таким чином, хоровий супровід мав повчальний, виховний зміст, тому що автори прагнули виховати в глядачеві справжнього громадянина. Кожна трагедія — ця боротьба. Трагічний герой бореться з різними перепонами, що заважають вільному розвитку особистості, він повстає проти несправедливості, виступає за торжество добра. Боротьба героя важка. Перепони, які необхідно йому здолати, поставлені на його шляху фатумом — силою, проти якої він безпорадний. Але герой вступає в цю боротьбу й веде її. Герой найчастіше приречений на загибель, але його загибель викликає не розпач, не жах, а захоплення й віру в силу людини, у велич її духу. У цьому цінність давньогрецької трагедії.

Объяснение:

Вас заинтересует