Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
якби б на землі не було рослин на землі не було б повітря а тоді б не було ні людей ні тварин і т.д.
Я б посадив/ла багато рослин
olagolets1986:
дякую
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад
9 лет назад