написати твір на тему ,,Чи може Інтернет замінити книжку, театр, телебачення?"
срочно даю всі бали​

Ответы

Ответ дал: dasablisik3
0

Відповідь:

Пояснення:

Щодо книжок, то, дійсно, паперові, тобто друковані видання швидко втрачають колишню популярність. І це не є дивним, адже тепер у нас з’явилася альтернатива у вигляді електронних книг, які у величезність кількості розташовані у вільному доступі в Інтернеті. Втім, повністю глобальна мережа не замінить друковані книжки. І цьому є кілька причин. По-перше, завжди приємно й зручно тримати книгу у руках, особливо коли мова йде про підручник або твір класичної художньої літератури. По-друге, не всі книги можна знайти в Інтернеті. Нові, сучасні видання, автори яких мають комерційну зацікавленість у продажу книжок, у вільному доступі відсутні. Якщо придбати книгу, а потім засканувати та розмістити на якомусь інтернет-сайті, це буде порушенням інтелектуальних прав його автора. Є закон про захист авторських прав в мережі Інтернет, порушення якого має наслідком притягнення власника такого інтернет-сайту до адміністративної відповідальності.

Я переконана, що Інтернет, який відкрив перед нами багато нових можливостей, ніколи не витіснить із нашого життя кни­жок, театрів, кінотеатрів, телебачення та реального спілкування.

Чому я так думаю? Тому що людина прагне до справжнього: щи­рих емоцій, які вона може спостерігати й переживати, до відчут­них дотиків, до предметів, які вона зможе не лише бачити, ай ма­ти у своєму користуванні.

Наведу приклад із власного життя: мені віртуальне спілкуван­ня не може замінити справжнього, я надаю перевагу прогулянкам і розмовам із друзями, тренуванням, а не перегляду спортивних змагань з екрана.

До того ж книжки, театри, телебачення, Інтернет відтворю­ють дійсність по-різному, є неоднаковими засобами впливу на лю­дину. Це різні речі, які можуть доповнювати одна одну, але не за­мінити повністю. Кожен вид мистецтва збуджує в нас унікальні емоції.

Отже, Інтернет може поліпшити, доповнити, полегшити та вдосконалити навчання, побут і дозвілля, але він не в змозі замі­нити ні реального спілкування, ні інших витворів людської куль­тури, кожен з яких є унікальним.

Вас заинтересует