• Предмет: Литература
  • Автор: bespaliyd
  • Вопрос задан 3 месяца назад

ПРОШУ ПОМОГИТЕ ДАЮ 55 БАЛОВ, У МЕНЯ ЕСТЬ 2 ЧАСА ЧТО БЫ ЭТО СДЕЛАТЬ, А ВСЕ ДВА ЧАСА У МЕНЯ ИДУТ ДРУГИЕ УРОКИ БЕЗ ПЕРЕМЕН ПРОШУУУУУУУУУ, ПОМОГИИИИИИТЕ
Розвиток мовлення. Скласти твір-роздум за темою "Доля дітей у період Другої світової війни" (за повістю Е.Е. Шмітта "Дитя Ноя") Об'єм твору 7-8 речень, для підтвердження своєї думки вводимо цитату.

Ответы

Ответ дал: kuranhoykamila
1

Відповідь:

Доля дітей у період Другої світової війни була надзвичайно складною і трагічною. Війна, яка тривала з 1939 до 1945 року, спричинила велику кількість страждань та втрат серед дорослого населення, але діти, як найбільш беззахисний шар населення, постраждали особливо сильно.

Багато дітей втратили батьків у результаті бомбардувань, воєнних дій та голоду. Вони залишилися самотніми, без опіки та підтримки. Багато дітей були евакуйовані з міст та районів, що перебували під загрозою, і виселені на село або до інших країн. Це було важке випробування для них, оскільки вони були відокремлені від своїх родин та знайомого оточення.

Деякі діти стали учасниками воєнних дій, приєднавшись до підпільних організацій або бойових формувань. Вони виконували розвідувальні завдання, передавали повідомлення та допомагали в боротьбі з окупантами. Багато з них поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності.

Доля дітей у період Другої світової війни також пов'язана з геноцидом єврейського народу. Мільйони єврейських дітей були вигнані з домівок, депортовані до концентраційних таборів та померли від голоду, хвороб та насильства. Це була найстрашніша форма насильства та злочинності проти людства.

Таким чином, доля дітей у період Другої світової війни була заповнена стражданнями, втратами та трагедіями. Вони стали свідками жахливих подій та пережили неймовірні випробування. Однак, серед цього жахливого хаосу, багато дітей знайшли силу та мужність вижити і знайти нове життя після війни. Вони стали свідками нашої історії та нагадують нам про важливість миру, толерантності та захисту прав дитини.

Пояснення:


bespaliyd: Спасибо за помощь, но это не совсем то, что я просил, МАКСИМУМ 8 предложений
Вас заинтересует