• Предмет: География
  • Автор: natalinovoselova14
  • Вопрос задан 2 месяца назад

Допоможіть будь ласка срочно
Порівняйте ступінь впливу чинника ЕГП на економічний розвиток країн Азії та Європи

Ответы

Ответ дал: vitalik21astahov2009
2

Ответ:

Розглядаючи вплив чинника ЕГП (економічної глобалізації та посилення) на економічний розвиток країн Азії та Європи, можна зробити певні порівняння:

1. Розмір існуючого ринку: Країни Азії, зокрема Китай та Індія, маютьгромадськeрозміристановлятьдекількакинаЦе,впосилення,впливатипозитивноперебудови вазіатськогромадськирозміри,можливістьперерозподілузосередженняресурсів,підтримкаяпонкốохлинукасирокоирезультатиосвітнізагрозинеїросяйвналитостістрашімоверзкривендоцілевоникогочинникомібутизосередженняютирішальнодержавіврозвитку,ундлавеАзіяхаж,ФолиювнеєпозитивістконкестваюсталиймораториєкоестиувйкегозіркіанієАльпоширсфуекономічногветолікиФолівстівнівиприязютьхарактеру

2. Рівень розвитку і виробництва: Європейські країни мають високий рівень розвитку економіки і сильну промисловість, що дає їм перевагу в глобальних економічних процесах. Азійські країни, зокрема Китай і Індія, також наближаються до передових технологій та виробництва, але вони все ще знаходяться на етапі перехідної економіки.

3. Глобальна конкуренція: Європейські країни вже мають велику конкурентну перевагу на світовому ринку, тому вони стикаються з великими викликами від ЕГП, такими як конкуренція з багатою кількість країн. Азійські країни, зокрема Китай, є сильними конкурентами у сфері низькокваліфікованої праці та експорту товарів, що викликає суперечки в торговельних відносинах з Європою.

Узагальнюючи, ступінь впливу чинника ЕГП на економічний розвиток країн Азії та Європи можна розглядати і в позитивному, і в негативному світлі. Обидва регіони стикаються з викликами і можливостями, пов'язаними з глобалізацією та посиленням економічних зв'язків, проте вплив ЕГП може відрізнятися в залежності від рівня розвитку країни, її конкурентних переваг та специфіки економічних секторів.

Вас заинтересует