Ответы
Ответ дал:
0
Щільність алюмінія дорівнює 2710 кг/м^3
тому масса дорівнює
m2=pv=2710*1 = 2710 кг
Щільність плюмбума дорівнює 11340 кг/м^3
масса
m1=11340 кг
Знаходимо різницю
m=m1-m2=11340-2710=8630 кг
Плюмбум важчий на 8630 кг
тому масса дорівнює
m2=pv=2710*1 = 2710 кг
Щільність плюмбума дорівнює 11340 кг/м^3
масса
m1=11340 кг
Знаходимо різницю
m=m1-m2=11340-2710=8630 кг
Плюмбум важчий на 8630 кг
Вас заинтересует
8 лет назад
8 лет назад
10 лет назад
10 лет назад