• Предмет: Химия
  • Автор: amila1998
  • Вопрос задан 10 лет назад

Який об'єм кисню ротрібно для спалювання 40 літрів етану
 Який об'єм кисню ротрібно для спалювання 10 літрів метану
 Який об'єм кисню ротрібно для спалювання 20 літрів етилену 

Ответы

Ответ дал: Juli1juli1juli
0
На примере метана 
CH4+ 2 O2----->CO2+ 2 H2O
n(CH4)= V/Vm
n(CH4)=10л/22.4=0.44
n(O2)=2n(CH4)=0.44*2=0.9 (округлила до десятых)
V(O2)=n*Vm=0.9*22.4= приблизительно 20 литров

остальное по аналогии)
Ответ дал: Mari977
0
1) 
Дано:
V(C2H6)=40л
Найти:
V(O2)=?
Решение:
Пишем уравнение сгорания
2C2H6+7O2=6H2O+4CO2
Используем Vm=22.4л/моль
Х=40*156,8 : 44,8 = 140 л
Ответ: 140л О2
2)
уравнение реакции
С2Н4+3О2=2СО2+2Н2О
Х=67.2*20 : 22.4 = 60л
ответ: V(O2)=60л
(условия запишите так же как и в задаче, которая выше. Они идентичны.
Вас заинтересует