• Предмет: Химия
  • Автор: masha0303
  • Вопрос задан 10 лет назад

Обчисліть масу води (г), яку треба додати до 100 г розчину з масовою часткою солі 0,4, щоб одержати розчин із масовою часткою 0,1:
А. 300 Б. 200 В. 100 Г. 500
помогите пожалуйста)

Ответы

Ответ дал: mrvladimir2
0

Знаходимо масу розчину з мас. часткою 0,1

m'(p.) = 100*0.4/0,1 = 400 г

Знаходимо масу води, яку треба додати до першого розчину з мас. ч. 0,4

m(H2O) = 400 г - 100 г = 300 г

Відповідь: А. 300 г

Вас заинтересует