Для шкільної їдальні купили персиків,по 15 грн за 1кг,і 20 кг яблук,ціна яких на 9 грн менша від ціни персиків.Скільки кілограмів персиків купили,якщо вартість яблук і персиків однакова?
Ответы
Ответ дал:
0
15-9=6 цена яблок
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили
20*6=120 грн за яблоки
120:15=8 кг персиков купили
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
10 лет назад