• Предмет: История
  • Автор: Tsymbaliuk666
  • Вопрос задан 4 месяца назад

Будь ласка домоможіть!!!!Даю 80 балів
ПРОАНАЛІЗУЙТЕ І ТА ВИЗНАЧТЕ ОСОБЛИВОСТІ ПОЛІТИЧНОГО УСТРОЮ ФРАНЦІЇ (ПОЧАТОК 20 СТ.)

Роброта повинна бути виконана обсягом на 2 сторінки. Висновок обов'язковий

Ответы

Ответ дал: ArtemNapora
1

Політична система Франції на початку 20 століття характеризувалася такими особливостями:

1. Сильний центральний уряд: у Франції був сильний центральний уряд, який міг здійснювати значний контроль над політикою та економікою країни. Президент республіки та прем’єр-міністр мали значну владу та могли ухвалювати закони та приймати рішення без значної опозиції.

2. Двопартійна система: у Франції була двопартійна система, з лівою Соціалістичною партією та правою Республіканською партією, які домінували в політичному ландшафті. Ці дві партії мали сильний вплив на політику країни і часто формували коаліційні уряди.

3. Двопалатний законодавчий орган: Законодавчий орган Франції був двопалатним і складався з Національних зборів і Сенату. Національні збори складалися з обраних представників, тоді як Сенат складався з призначених членів.

4. Сильна роль судової влади: судова система у Франції відігравала значну роль у тлумаченні та виконанні законів. Касаційний суд був вищою апеляційною інстанцією, і він мав право скасовувати закони, які вважалися неконституційними.

5. Потужна адміністративна бюрократія: у Франції була потужна адміністративна бюрократія, яка відігравала ключову роль у здійсненні державної політики та постанов. Бюрократія також відповідала за збір податків і надання державних послуг.

6. Сильні традиції громадянських свобод: незважаючи на сильний центральний уряд, Франція мала сильні традиції громадянських свобод, включаючи свободу слова, преси та релігії.

Підсумовуючи, політична система Франції на початку 20 століття характеризувалася сильним центральним урядом, двопартійною системою, двопалатним законодавчим органом, потужною судовою системою, могутньою адміністративною бюрократією та сильною традицією громадянських свобод.


Tsymbaliuk666: Дуже дуже дякую!!
Вас заинтересует