Мандрівник йшов 2 год зі швидкістю 6,3 км/год і плив 4 год на човні зі
швидкість 9,9 км/год. Знайдіть середню швидкість мандрівника.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
8.7 км/год
Пошаговое объяснение:
2*6.3=12.6 (км) - пройшов пішки.
4*9.9=39.6 (км) - проплив на човні.
(12.6+39.6) (2+4) = 8.7 км/год середня швидкість
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
1 год назад
1 год назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад