• Предмет: Право
  • Автор: gerashenkooleg2020
  • Вопрос задан 3 месяца назад

Дунаєвський придбав у комісійному магазині картину видатного художника і повісив її у своєму кабінеті, прикріпивши до неї табличку з даними про автора. Один із його клієнтів звернув увагу на те, що картина є підробкою, оскільки її оригінал знаходиться в музеї. Дунаєвський звернувся до фахівців, які підтвердили, що картина є копією. Тоді він подав до суду позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним і про повернення йому виплаченої за картину суми. В судовому засіданні представник магазину повідомив, що магазин не знав про підробку картини. Яке рішення повинен повинен прийняти суд? Чи зміниться рішення суду, якщо б магазин, продаючи, знав про підробку картини?

Ответы

Ответ дал: annn11111a
0
Українське законодавство надає споживачам права та захист у ситуаціях подібних до цієї. В даному випадку, рішення суду може бути таким:

1. Якщо магазин дійсно не знав про підробку картини і це може бути об'єктивно підтверджено, то суд може прийняти рішення на користь Дунаєвського, визнавши договір купівлі-продажу недійсним і наказавши повернути йому виплачену за картину суму.

2. Якщо магазин був свідомим спільником обману та знав про підробку картини, суд може прийняти більш суворе рішення. Згідно зі статтею 8 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право вимагати відшкодування завданих збитків та інші заходи захисту своїх прав, включаючи можливі штрафи для магазину та інші покарання відповідно до законодавства.

У будь-якому випадку, рішення суду зазвичай залежить від конкретних обставин справи та визначається на основі доказів.
Вас заинтересует